středa 19. února 2020

Info Ubytování/Accomodation 2020All Indians Weekend 2020


adresa/address:

Pivovar Kocour Varnsdorf s.r.o.

Rumburská 1920, 407 47 Varnsdorf

50.9202642N, 14.6035958E


Pro AIW 2020 jsou k dispozici 3 úrovně ubytování v areálu Pivovaru kocour. Prosím zvolte si požadovanou variantu při registraci a přizpůsobte svou platbu odpovídajícím způsobem: 

PENSION 


dvoulůžkové pokoje (moderní oddělená lůžka se mohou sesunout a vytvoří manželskou postel) s možností přistýlky, v dobré kvalitě. Tyto pokoje nebudou z důvodu kapacity poskytovány jako jednolůžkové. tzn. sólo jezdci mohou a budou jako obvykle spolubydlet, nebo se ubytují ve vagonech.

Počet pokojů je omezen. VAGÓN

dvou- až třílůžkové lehátkové kupé (ubytovávat budeme po dvou). Vagóny prošly rekonstrukcí. Toalety a sprchy jsou společné. Levnější, ale pro náš účel zcela dostačující ubytování 


STAN, CAMPER 

je k dispozici plocha pro stanování a obytné automobily bezprostředně v místě, el. přípojka k dispozici. 


For AIW 2020 we provide 3 levels of accomodation directly in Kocour Brewery. Please make your choice and adjust your payment accordingly after your registration. See pics above to get an idea. 


GUESTHOUSE

double rooms (well thought out separate beds can be moved to create a twinbed) with possibility of 1 extra bed. The rooms are very nice. We will not provide those rooms as single rooms. Number of these rooms is limited. 

SLEEPER WAGONS

very cool and cheaper option. Each coupé is equipped with two beds. Wagons were refurbished some time ago. Simple solution for single riders or if you feel adventurous! Those sleeper wagons have shared WC and shower facilities. 


TENT, CAMPER 

area for your tent or camper is available, with 230V socket.